Kışlık Pardesü Kap Modellerinde Dikkat Çekenler!

kışlık pardesü modelleri

Kışlık Pardesü

Sonbahar kış giyimi trendlerinde öne çıkan kışlık pardesü modelleri soğuk havalarda sizin için ideal bir giyim tercih olurken aynı zamanda tasarımları ve çizgileriyle de özel giyim fırsatları sunuyor. Düğme, cep, yaka, kürk özel tasarım fırsatları ile dikkat çeken pardesü kap modelleri kemer ve bağcıklı modellerle beraber fermuar tasarımları ile de işlevsel yiyeceklerine imza atıyor.

kap pardesü modelleri

Sonbahar kış dönemi için öne çıkan modelleri yakından baktığımızda cepli yırtmaç detaylı siyah pardesü kap modelleri öne çıkarken salaş bir tarz özgün tercih sunan model, beli büzgülü kap modeli siyah ve gri renkleriyle bayanlara özel modeller oluşturuyor. Bu modele ek olarak iş ortamı için ideal bir tercih olan kırçıllı kap modelleri de etek kısmına doğru genişleyen yapısıyla özel bir tarz oluşturuyor. Çok sayıda modeli gördüğümüz pardesü kap modelleri kapitone detaylı mevsimlik pardesü ile özel bir model oluştururken kemerli kap ve bohem kap modelleri ile de tarzınıza göre çok sayıda model tercihi sunuyor.

2017 kışlık pardesü modelleri

Sonbahar kış dönemi trendlerini yakalamak isteyen bayanlar için özellikleri pardesü kap modelleri sunan modeller, gipür detaylı kemerli keçe kap modeli ile kiremit rengi seçenek sunarak cazip bir alternatif oluşturuyor. Sonbahar kış dönemi şartlarına uygun olarak kap modelleri elite kap modeli de özel fırsat olarak öne çıkıyor. Şal yaka kap, düğmeli kap ve gizli düğmeli kap gibi özel modeller de pardesü kap modelleri olarak bayanlara zengin tasarım fırsatları oluşturuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*