tesettür kombin modelleri

Tesettür Kombin 2016

Tesettürlü bayanların yaz- kış her sezonda farklı ve renkli parçaları birleştirerek şık bir kombin oluşturmaları tarzlarını yansıtmaktadır. Kış dönemlerinin vazgeçilmez rengi olan mor ile yapılan kombinler insanlar üzerinde ayrı bir çekicilik bırakmaktadır. İki veya üç parçanın bir araya getirilerek yapılan kombinlerin yanı sıra tek parça giymeyi seven kişiler uzun mor bir elbise ile de tesettür kombin modelleri dizayn edebilirsiniz. Bu sezonda öne çıkan dantel kabartmalı yakalı uzun elbise mor renkli bir şal ile kombine yapılarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Morun farklı tonlarını kullanarak elbise, etek, gömlek, pantolon parçaları ile kendi tarzınıza özel şık kombinler oluşturabilirsiniz.

tesettür kombin 2016
(Not: Burada kastettiğimiz renk-biçim modelleri üzerinedir. Görselleri internetten servis ettiğimiz için tesettüre uygun bir etek uzunluğunda bir model bulamadığımız için bunu kullanmak zorunda kaldık.)

2016 yılının renklerinden biri de kırmızıdır. Kombinelerinizi yaparken kırmızı ve tonunun yer aldığı tesettür kombinleri ve çeşitlerini kullanarak tarzınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kırmızı tunik ve kot pantolon kullanarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombini pembe bir şal ile tamamlayabilirsiniz. Kırmızı ve beyazın bir araya gelmesi ile daha sade, şık ve klasik kombinler oluşturabilirsiniz. Bu kombinelerinizi kırmızı veya beyaz bir şal ile tamamlayarak sade bir görünüm oluşturabilirsiniz. Her dönem kurtarıcınız haline gelen siyah rengi tesettür elbise modelleri ile kullanarak özellikle yaz aylarında daha rahat ve çık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yapacak olduğunuz şal, ayakkabı ve aksesuar seçimleriniz ile tesettür elbise modellerinizi ön plana çıkararak dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebilirsiniz. Siz de size uygun renk ve parça seçimleri ile kendinize uygun tesettür kombin modelleri ile günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.