Tesettüre Girecek Bayanlara 3 Tavsiye

Paylaş

Günümüzde pek çok kişi açıkken belirli bir sürenin sonunda kapanmak isteyebiliyor. Fakat anında kapanma altına girmeden mutlaka kapalı bir kadın olmaya önceden kendinizi alıştırmalı ve yapmanız gerekenleri de önceden planlayarak hareket etmeniz gerekiyor. Tesettüre Girecek Bayanlara 4 Tavsiye yazımız üzerinden sizlerde yola çıkarak zorluk yaşamayacak ve tesettüre çok kolay bir şekilde ayak uydurma şansına da sahip olacaksınız.

Tesettüre Girecekler Bol Kıyafetler Tercih Etmeli

Tesettüre girecek olan bayanlar dar ve mahremiyet bölgelerini gösterecek şekilde kıyafetler giymekten mutlaka kaçınmaları gerekmektedir. En iyi çözüm yolu ise daha çok bol kıyafetleri tercih etmek ve bazı bölgelerinizi gizlemek olacaktır. Bu sayede kapasanız bile işinizi adabıyla yaptığınızı göstermiş olacaktır.

Kapanmadan Önce Tesettür Kıyafet Alışverişlerinizi Yapın

Eğer ki tesettür kıyafetleriniz de eksiklik olur ve sizlerde tek tük kıyafetlerinizle kapanırsa oldukça fazla zorluk çekebilirsiniz. Çünkü başörtüsünden, feracesine, tunik ve pardesüsüne kadar birden farklı çeşide sahip olan tesettür giyimin hazırlığı da mutlaka önceden olması gerekmektedir.

Tarz ama Rahat Kıyafetleri Tercih Edin

Kapalı bayanlarda artık tarz olmak için her ne kadar çağımız da uğraştığı konuların başında olsa da çoğu zaman tarz olmak adına rahatsızlık duyacakları kıyafetlere de yönelebiliyorlar. Böyle yola başvurmadan aksine en moda tesettür kıyafetlerin neler olduğu araştırılmalı ve rahat olup olmadığı dikkat edilerek satın alınması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir