Tesettürlü Hanımların Tatilini İşkenceye Çeviren Durumlar

Alternatif tatilin çok pahalı olması
Muhafazakâr kesim için açılan otellerin en büyük engeli elbette her sene daha da artan fiyatları. 5 yıldızlı bir otelin gecelik ücreti ile yarışan ve ayrı havuz veya ayrı deniz için bir servet ödemenizi isteyen işletme sahipleri, sadece zengin dindar kesime hizmet vermeye başladı.

Karışık otellerde ayrı havuzun olmaması
Çoluk çocuk gittiğiniz bir otelde herkes havuzda eğlenip yüzerken genellikle siz çocukları ve eşinizi uzaktan takip etmekle yetinir veya ayağınızı denize sokarak ferahlamaya çalışırsınız.

Tatil beldelerinde uzaylı muamelesi görme
Her ne kadar böyle bir yasa olmasa da bazı tipler tatil yörelerini sadece kendilerine ait sandıkları için kapalı kadınlara uzaylı muamelesi etmeye devam ediyor. Hatta bazı tatil sitelerine kapalı hanımların alınmadığı veya havuza haşema ile sokulmadığı da bir gerçek.

Yazın sıcakları ile mücadele etme
İnancınız gereği kapanıyor belki de bu yüzden sıcaklardan rahatsız olmuyorsunuz ama çevrenizdeki kişilerin size bu sıcakta bu giyilir mi bakışlarından rahatsız olabilirsiniz.

Tatil için kiralanan evlerde işten başını alamama
Otele gitmek istemiyor, alternatif turizme de paranız yetmiyor olabilir. Tek çare olarak ev kiralamaya karar verdiniz; ama tesettürlü hanımlar evde yemekten, bulaşıktan, çamaşırdan başını kaşıyacak vakit bulamıyor, tatil dönüşü büyük bir yorgunluk içinde eve geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*