Kot yüksek bel pantolon
  1. Renkli Dar Kot: Renkli dar kotlar açık hanımların kullanılabileceği bir parça tabii doğru kombinlendiğinde. Ancak tesettürlü hanımlar renkli dar kotlardan kesinlikle uzak durmalılar. Hakkımız yok mu? Dediğinizi duyar gibiyim. Renkli dar kotlar yerine ütü izli pantolonları tercih edebilirsiniz. Hem de dilediğiniz rengi kullanın. Renkli dar kotlar apaç, bir görünüm oluşturmakta. Siz katılmayın apaçi görünümlüler yanına 😉

    nasıl makyaj yapılır

  2. Renkli Oje: Evet hanımlar biliyorum her kadın gibi sizin de bir oje tutkunuz var. Ama tesettürü taşımak da öyle kolay değil. Tesettür giyindiğinizde hakkını da verin derim. Bir kırmızı yahut siyah oje açık bir bayanda tuhaf karşılanmayabilir ama tesettürlü bir hanımda eğreti durmakta. Pastel renklerde ya da nötr renklerdeki ojeleri kullanabilirsiniz. Renkli oje kullanmayın diyorum ama tırnaklarınıza bakmayın da demiyorum.

  3. Burnu Açık Ayakkabı: Tesettürlü bayanların asla tercih etmemesi gereken ayakkabı türü burnu açık ayakkabılardır. Dikkat açık ayakkabı demiyorum burnu açık ayakkabı. Bütün o güzel gizemin ardından ayakkabıdan fırlamış başparmak ne kadar güzel görünebilir ki? Ya da şöyle sorayım güzel görünme imkânı var mı ki? Siz siz olun burnu açık ayakkabılardan uzak durun.

  4. Askılı Elbiseler: Ya kendiniz kullanmış ya da bir başkasında görmüşsünüzdür askılı elbiseleri tesettürlü bayanların kullandığını. Elbette askılı olarak giymiyorlar içlerine badi giyiyorlar. Ancak bu görünüm yalnızca sizi rüküşlüğün zirvesine ulaştırır.