Tesettürlü Hanımların Yaptığı Beş Hata

 1. Şalınızı Balon Gibi Şişirmeyin!
  Tesettür denildiğinde şüphesiz ki şal ve eşarplar büyük önem arz etmekte. Tesettürlü olan bayanların da en çok dikkat ettiği parçalardan biridir.

  Sinemaya gittiğiniz de arkanızdaki kişi, filmi göremeyecek denli neden büyütülüyor ki o şal? Aman hanımlar; sakın o yanlışa düşüp kafanızı balon gibi kocaman yapmayın. J

 2. Eşarplarınız Saç Değil!
  Tesettür giyim de en önemli hata hanımların eşarplarını saç sanmasıdır. Hanımlar size sesleniyorum, doğru öyle bir moda çıkardılar ama her moda güzel değildir. Lütfen eşarplarınızı saç sanmaktan vazgeçin. Eşarplarınızı eşarp olarak kullanın.

 3. Haşema Çılgınlığı
  Son birkaç sezondur moda da yer alan heşema tesettürlü bayanlarımızın deniz sezonu kurtuluş parçası olmuş durumda olduğuna eminim. Ancak şu var ki: haşema bir çılgınlık gibi çığ gibi büyümeye başlayınca komedi haşema modelleri de ortaya çıktı. Lütfen hanımlar sizi astronot gibi gösterecek haşemalardan uzun durun.

 4. Açıklığa Özenmeyin!
  Tesettürlü bir bayansanız tercihinizi yapmışsınız demektir. Açıklığa özenmek ve bunu giyiminize yansıtmak size yalnızca komik duruma düşürecektir. Siz siz olun bu duruma düşmeyin, internet fenomeni olup çıkarsınız. Söylemedi demeyin. J

 5. Tesettürlü müsünüz, değil misiniz?
  Altı kavak üstü şişhane yapmayın.(Şeşhane de olabilir, şişhane de fazla takılmayalım smiley) Kendinize “Tesettürlü müyüm, değil miyim?” diye sormanız gerekiyor. Kafayı kes; açık modunda olmayın. Bir tercih yapın ve o şekilde devam edin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*