Allday Sektörün öncü tesettür markalarından bir tanesidir. Konsept ürünleri olarak her zevke uygun kategori de kıyafet tasarımlarına Allday satış sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Allday ile sonbaharınızı renklendirin. Mevsimsel olarak geçiş döneminde olsak da tesettür giyim konusunda şunu söyleyebiliriz ki hemen her zevke ve bütçeye yönelik tesettür giyim de kıyafet bulabilme imkanına sahipsiniz. Muhafazakar giyim tarzını benimsemiş olan hemen herkes Allday’ ın yeni sezon ürünlerine göz atabilir. Sektörde yer alan firma geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hem kalite olarak hem de ekonomik olarak güvenle ürünlerini satın alabilirsiniz.

Uzun soluklu sektörde yer alan firmada yenilikçi bir çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Her ne kadar herkese hitap eden bir renk yelpazesine sahip olsa da birbirinden şık seçenekler ile bu marka kapsamında kendi tarzınızı kendiniz oluşturabilmektesiniz. Zamanlamaya baktığımızda önceki dönemde marka standart yaş gruplarına hizmet vermekte olsa da şimdilerde hemen her yaş grubu ve beden grubunda kişilere hizmet vermektedir.Hem renklendirme hem de desen bakımından oldukça şık olan bu marka kapsamında her model rahat kullanımlı giy çık ritüelinde olmakta. Birbirinden şık elbiseleri kemerler ile hareketlendirerek mevsime uygun tarzda bir hırka, trençkot veya mont ile kombinleyebilirsiniz.

Muhafazakar giyim konusunda her zaman için ön yargıları yıkabileceğinizin kanıtı bu firmalar. Kombinlediğiniz ürünleri tek parça halinde doğru şekilde tasarladığınızda son derece şık olacağınıza emin olabilirsiniz. Allday tesettür giyim markası kapsamında modern çizgileri taşıyan ürünlere rastlayabilmektesiniz. Yine sezona uygun modellerde modern çizgilerle bir çok ürünün tasarlandığını görebiliriz. Marka kapsamında ürün kategorisi olarak aksesuarlarda bulunmakta. Ayakkabı ve çantanın dışında takı, kemer, gözlük, cüzdan, saat, şemsiye, boyunluk, eldiven ve daha bir çok ürün satın alabilirsiniz. Yine giyim stilinizi tamamlayacak nitelikte birbirinden şık başörtüler de Allday markası kapsamında satışa sunulmakta. Başörtüler de yine sezona uygun renk ve tasarımlarda olmakla birlikte her biri kullanım bakımından kadınları zorlamayacak şekilde pratik modellerde tasarlanmıştır. Günlük kullanıma uygun kategori de ürünler bulabileceğiniz gibi ayrıca bu kategori de özel günleriniz için de taşlarla hareketlendirilmiş özel ürünler temin edebilirsiniz.