Son zamanlarda tasarlanan muhafazakar giyim butikleri ve bunu doğru bir şekilde açığa çıkaran firmaların hızına yetişebilmek ne mümkün? Oldukça geniş marka yelpazesinde bulunan muhafazakar giyim firmaları arz ve taleplerle çeşitlilik sağlandığı bir süreçten geçmekteyiz. Giyim kuşam konusunda her ne kadar sezona göre yoğun iş potansiyeli olsa da bu her marka da kendimize özgü kaliteli parçalar bulabileceğimiz anlamına gelmiyor ne yazık ki. Seçici ve tercih edilebilirlik yaşamak adına stilleri ve ürettikleri ile ön plana çıkan tesettür giyim markaları sizler ile paylaşalım.

Kuaybe Gider

Sezonda bulunan ürünleri ile hem spor hem de şık ürünleri ile göz dolduran marka işçilik olarak ürünlerini hem kullanışlı tasarlarken hem de aynı zamanda estetik bir görünüm kazanmasına olanak sağlamaktadır. Ürün tasarımlarında kullanılan kumaşların doğal olması da markayı diğer muhafazakar markalara göre daha ayrıcalıklı olmasını sağlamakta. Şık ve eğlenceli tasarımlardan hoşlanıyorsanız Kuaybe Gider markasının tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Liolle

Oldukça beğenilen markalardan bir tanesi de Liolle olmakta. Uzun ve detaylandırılmış elbiseleri ile stilini aşmayan ve renk desen motifleri ile de çok tutulan bir tasarım harikası ürünleri bu markanın satış formunda bulabilirsiniz.  Akışkan kumaşlar ile tasarlanan parçaları göz önüne alacak olursak, taşlı feraceler ve uzun desenli elbiseler bir harika.

Manila Beat

Ölçülü giyimi ele alan marka genel olarak spor ağırlıklı ürünlere yer vermekte. Pratik tasarımları ile göz dolduran ürünler arasında spor boneleri, tesettür mayolar, eşofman takımları bulabilmektesiniz.

Latifa

Modern çizgilerin yer aldığı marka kapsamında hem kalite hem de şıklık konusunda diğer markalara nazaran daha fazla ayrıntı ve seçenek bulunmaktadır. Zamansız parçaların tasarlandığı bu firmada uzun elbiselerden, tulumlara, trençkotlardan kaplara oldukça fazla seçenek bulunmakta. Ayrıca bu marka kapsamında sadece tesettürlü kadınlar değil muhafazakar giyim stilini benimsemiş herkes giyim ihtiyacını karşılayabilmektedir. Özellikle üretimde olan yeni sezon ürünleri arasında yer alan trençkotlar oldukça şık. Giyim tasarımlarında genellikle asimetrik kesimlerin, volanlı ve tül detaylı parçaların ön plana çıktığını söylememiz kaçınılmaz. Yine desen konusunda da sade ve kareli tasarımda desenlerin yer aldığını söyleyebiliriz.