Yurt dışında yaşayan bir çok bayan için tesettür elbise bulmak ve satın almak büyük bir sorundur. Günümüz teknoloji çağında online alışveriş yöntemi ile bu sorun çözülebilir gibi gözükse de elbiseyi  denemek, kumaşına dokunmak  çoğu müşterinin alış veriş öncesi yapmak istediği bir fiil.

Bu yazımızda Almanya da bulunan tesettür giyim mağazalarının isim ve adreslerini paylaşacağım sizlerle

 

Imaj Tesettür Giyim

Imaj Tesettür Giyim Adres: Kaiser-Friedrich-Straße 1, 47169 Duisburg, Almanya

Telefon+49 177 7205838

 

İmrak Giyim

İmrak Giyim Adres: Bergisch Gladbacher Str. 103, 51065 Köln, Almanya

İmrak Giyim Telefon: +49 163 7858252

Islamische Kleidung – Abaya – Muslim Shop – Miss Trend

 Adres: Neuherbergstraße 102, 80937 München, Almanya

Islamische Kleidung  Telefon+49 89 12595908

Gold Tesettür Abiye Hijab Giyim Store Stuttgart

Gold Tesettür Abiye Hijab Adres: Seelbergstraße 9, 70372 Stuttgart, Almanya

Gold Tesettür Abiye Telefon+49 711 50472525

AllDayWomen

AllDayWomen Adres: Bethnal-Green-Straße 22, 63069 Offenbach am Main, Almanya

AllDayWomen Telefon: +49 1522 9610707

Rüya Moda

Rüya Moda Adres: Landstraße 69, 45968 Gladbeck, Almanya

Rüya Moda Telefon: +49 1512 713910

 

Istanbul Mode

Istanbul Mode Adres: Siemensstraße 12, 71101 Schönaich, Almanya

Istanbul Mode Telefon+49 1512 7139105

ELLYA

ELLYA Adres: Kaiser-Friedrich-Straße 8, 47169 Duisburg, Almanya
Telefon+49 176 70792918

 

 

Almanya Tesettür Elbise Mağazaları için yazılmış giyim rehberi

Sade elbise modelleri
Elbise modelleri, yaz aylarında bayanlar tarafından en çok tercih edilen rahat giyimler arasında yer almaktadır. Elbette ki farklı kumaş türleri kullanılırken, bunun yanı sıra kullanılan rahat kesim kalıpları, yaz sezonunda daha çok tercih edilmektedir. Sizlerde bu modeller arasında yer alan, sade elbise modelleri tercih ederek, yaza güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Uzun elbiseler
Uzun elbiselerde daha çok kullanılan renk tonları, kahve, siyah ve gri olarak bilinmektedir. Elbette ki sade bir kemer aksesuarı ile bel üstü şekillendirilirken, pantolon tasarımlı elbiselerde seçimleriniz arasında olabilecektir. Yine aşağı da yer alan farklı yaka kesimli ve mini etekli elbiselerde dikkatinizi çekenler arasında olabilir.

Bu elbiseyi Almanya Ellya Mağazı ‘ nsadan  bulabilirsiniz.

 

Volan yaka modeller
Farklı bir yaka tasarımı ile karşınızda olan volan yaka elbiseler, uzun elbise modelleri arasından seçilebilir. Elbette ki kolları kısa, kemer ve metal aksesuarlar ile şekillendirilen düz elbise modelleri, pek çok farklı kesim detayı ile sizlere destek olmaktadır.

AllDayWomen Almanya mağazasında Volan yaka abiye modelli bulabilirsiniz.

Mini elbiseler
Daha çok dekolteye sahip olan mini elbise modelleri, etek detaylarında kullanılan pile, fırfır kesimleri ile dikkat çekiyor. Eğer ki biraz daha yenilik istiyorsanız, püsküllü elbise modelleri de sade olarak sayılabilmektedir.
Yaka kesimi olarak, askılı ya da straplez olarak seçimler yapabilirsiniz. Askılı seçenekler arasında ise yine oldukça yaygın olarak tercih edilen çift askıların yanı sıra, tek omuzlu modeller ile birlikte boyundan bağ detayı da tercihlerinizden olabilir.

Almanya da internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz  mağazalar elbette ki vardır.Ama şu yazı size  yapmanız gerekenler hakkında fikir sahibi verebilir.

Bir tarz modasına sahip olmak için giydikleriniz ile fark yaratmanız gerektiğini ve aynı zamanda seçimlerinizde de özel olmak gerektiğini kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Ancak bu herkesin de altından kalkabileceği veya yapabileceği bir şey olmadığı da açıktır. Sokaklar da ise karşılaştığımız binlerce şık kadınlardan sadece bir ikisinin gerçekten tarz sahibi olduğunu açıkça görebilirsiniz. Tarz olarak da belirleyebilmek amacıyla sadece şık olmanın da yeterli olmadığı günümüz modasında da kendinizi tarz ve stil sahibi yapmak amacıyla koleksiyonların da cüzi fiyatlar dahilinde satın aldığınız da farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Ve pek tabii ki kendi trend veya kreasyonlarınızı da yaratabilirsiniz. Peki bu nasıl mümkün olacak?

 

İmrak Giyim Almanya mağazası online satış ile daima müşterilerinin yanındadır.

Bunun yolu tabii ki üç adet harften geçiyor. WWW (World Wide Web). Yani internet dediğimiz alan. İnternet üzerinden istediğiniz parçaları ve giysileri bulabilmeniz içten bile değildir. Onlarca web sitesi, onlarca giyim markası, onlarca çeşit, onlarca beden ve renkte giysileri eskisi gibi mağaza mağaza dolaşmadan tek tuşla ayağınıza getirip istediğiniz elbiseleri bulabilirsiniz. Genellikle eski yıllarda insanlar bu tarz işleri için hafta sonları veya hafta içleri boş kaldıkları zamanlarda mağazalara giderlerdi. Sürekli olarak dolaşıp kendilerine uygun elbiseleri zaman içerisinde ararlardı. Bu sebepten eskiden bu konular ciddi zaman kayıpları ile sonuçlanırdı. Şimdi ise internetin getirdiği en büyük nimetlerden biriside bu.

Doğru web sitelerini bularak işe başlayabilirsiniz. Konu ile ilgili birçok site var. Mesela çok para harcamak istemeyenlere trendyol isimli web sitesini tercih edebiliriz. Para problem değil diyenler morhipo, sarar, markafoni isimli web sitelerine girebilirler. Özellikle kadın giyiminin en çok satıldığı sitelerden birisi olan mango genç kızlar için güzel kombineler oluşturmakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu tarz siteler birçok ödeme seçeneği ve yarattıkları yeni modeller ile sizleri cezbedecektir. Özellikle mango web sitesi üzerinde durmak istiyoruz. Çünkü bu site ağırlıklı olarak kadın giyimi üzerine. Mango’dan örnek verirsek güzel bir kot ile bluzu kombineler yapabilirsiniz. Açık renk bluzlar ile özellikle son dönemin modası treçkotlar iyi birer ikili oluşturuyorlar.