Tesettür giyimde en önemli aksesuarlardan olan şal ve eşar modelleri oluşturduğumuz kombin yapısı olarak son derece önemlidir. Seçiminizi yanlış yaptığınız vakit kombininiz birbiri ile uyumlu olmayacaktır. Çünkü eşarp veya şal modelinde yapacağınız bir aykırı seçim ile komibininiz rahatsız edici bir görünüme bürünebilir.

Şal ve eşarp modellerinde kullanıcı memnuniyeti olarak çokça tercih edilen markalardan bir tanesi de Alvina olmakta. Tasarımsal ve renk tonlamaları olarak gündemi takip eden markada etnik desenlerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede yeni sezon ürünleri ile de birebir uyumlu olduğunu söylememiz mümkün.

Alvina eşarp şal modellerinde altın bronz, bordo, beyaz, bej, gri, nar çiçeği, kırmızı, sarı, pudra ve daha bir çok renk seçeneği bulunmakta. Tüm bunların yanı sıra karmaşık renk tonlamaların hakim olduğu modellerinde bulunduğunu söyleyebiliriz.

Kumaş seçeneği olarak oldukça kullanışlı ürünler bulunduğunu söyleyebiliriz. Kullanım olanağı bakımından rahatsız edici bir kumaş trü bulunmamakta. Buda alternatif olarak bizlere iyi yönde olanak sağlamakta. Tesettür giyim de öyle ki biz kadınların en zorlandığı kısım eşarp ve şal bağlama işlemi olmakta. Öyle ki yapacağınız bir kaydırma neticesinde tesettür şal ve eşarp modeliniz hoş görünmeyecektir. Kapanma usülüne göre saçınızın bir kısmı dışarda kalabilir, beklenmedik bir anda baş örtünüz kayabilir, tüm bu durumlarda bir hayli can sıkıcı diyebiliriz. Bunun için Alvina eşarp ve şal modellerinin oldukça kullanışlı ve kolay şekil alabilen ürünlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Fiyatlandırma olarak da uygun fiyatlı ürünlerin marka kapsamında bulunduğunu söyleyebiliriz.