Doque tesettür giyim markası gerek tasarımsal olarak gerekse kumaş kalitesi olarak oldukça kullanışlı giyim ürünlerinden oluşmakta. Dikiş kalitesi de dahil olmak üzere marka kapsamında ihtiyacınıza yönelik oldukça kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Giyim kuşam konusunu ele alacak olursak özellikle de muhafazakar giyim tarzını benimseyen kadınlar için söylemeliyiz ki giyim önemli bir unsurdur. Bu unsuru özellikle de belli başlı markalar üzerinden temin etmek şıklığınız bir yana rahat hareket edebilmeniz ve özgün bir stil oluşturmanız adına önemlidir. Doque yaz kış tasarlamış olduğu ürünler ile tunik, pardesü ve kap gibi ürün seçenekleri ile geniş bir kategori imkanı sunmakta.

Marka kapsamında satışa sunulan ürünler her yani grubuna hitap etmekte diyebiliriz. Lakin genç kesim için de satışa sunulan elbiselerin ışıl ışıl ve modayı yakınen takip eden modelleri barındırdığını söylememiz mümkün. Ağırlıklı olarak genç kitleye hitap etmesinin yanı sıra klasik giyimin ağırlıklı olduğu bir kategori grubu bulunmaktadır.

Özel günleriniz, düğün, nişan ve mezuniyet gibi günlerde temin edebileceğiniz geniş renk ve desen yelpazesinde elbise bulabilirsiniz. Doque abiye elbiseler diğer elbise türlerine göre daha kalın ve kullanışlı bir kumaştan üretilmiştir. Buda bizlere iç göstermeyen kullanım olarak elverişli elbise modelleri olduğu güvencesini vermektedir. Renk seçenekleri ile ilgili yorum yapacak olursak renk olanakları bakımından sezonun renklerine yakın renk tercihleri bulunmakta. Somondan sarıya, klasik renk geçişleri olan siyahtan beyaza, turuncu, yeşil, mercan, mor renkleri gibi çok çeşitli bir renk kartelası bulunmaktadır. Kumaş türü olarak da kaşe, elastan, naylon, polyester, su geçirmez, tensel, viskon, yün gibi kumaş türü seçimleri bulunmakta.