Hayatımızda az sayıda olan özel ve anlamlı günler vardır. Örnek vermek gerekirse düğün günleri söylenebilir. Düğünlerde hazırlıklar aylar öncesinden başlar. Tıpkı düğünlerde olduğu gibi kına geceleri ve nişanlarda da hazırlık aşaması uzun sürer. Bu hazırlıkların başında ise bu özel günlerde giyilecek özel kıyafetlerin tercihi vardır. Kına gecesi ve nişan gibi günlerde en çok tercih edilen kıyafetler ise genelde abiyelerdir. Bu sebeple de bu yazımızda en çok ilgi gören abiyeleri ve Armine abiye modellerini mercek altına alacağız. Armine markasından yola çıkacak olursak abiye elbiselerin de tesettürlü bayanlar için şık seçimler içerdiğini söyleyebiliriz.

Aker abiye modellerinde şık seçimler

Armine pek çok kadının öncelik verdiği, kaliteli bir markadır. Kendi kulvarında oldukça yenilikçi ve inovatif adımlar atan şirket müşterilerine her geçen gün daha şık ve güzel tasarımlar sunmak için çalışıyor. Yeni tasarımlarıyla pek çok rakibinin önüne geçen Armine göz alıcı birbirinden şık abiye modelleri ile de dikkat çekiyor.

Abiyelerde yeni sezonda karşımıza çıkacak modellere göz atacak olursak daha çok basic modeller göze çarpıyor. Ayrıca düz renk üzerinde özellikle kol, göğüs ve etek bölgelerinde otantik ve geleneksel motifler, işlemeler ve desenler oldukça dikkat çeken ayrıntılardan bir kaçı.

Sıra dışı en güzel abiye modelleri bunlarla sınırlı değil. Daha pek çok model ve tasarımlar Armine’nin kreasyonlarında ve yeni sezon ürünlerinde sizleri bekliyor. Siz de hemen birbirinden şık abiye modellerini görüntüleyerek tercihinizi yapın, hemen sipariş verin, üzerinizde görmek istediğiniz abiyeyi kapınıza getirtin. Renk seçenekleri olarak canlı renklerin yer aldığı modellerde bu yaza özgü şık seçimler bulunmakta. Fiyatlandırma olarak abiyelerin çeşitli fiyat aralıklarında olduğunu söyleyebiliriz.