Tesettür kombinleri alanında yer alan kıyafetlerin zenginliği zaman zaman aklınızın karışmasına ve kombin yapma konusunda şaşkınlık yaşamanıza neden olabilir. Aldığınız her bir ürünün kalitesi veya şıklık düzeyi tek başına yeterli değildir. Doğru yapılmamış bir kombin hoş olmayan bir görsellik anlamına geldiğinden giyeceğiniz ürünleri doğru bir şekilde birleştirmek ve gösterişli aksesuarlarla tamamlamak önemlidir.

İş hayatında veya daha ciddi olmanız gereken yerlerde kadınlar çok sevdiği tunik pantolon ikilisi oldukça şık aynı zamanda da modern bir görüntü demektir. Şimdi oldukça zengin modellere sahip olan bu tunikler, sıradan bir pantolonla bile oldukça hoş göründüğü için özellikle gündelik kullanımda da tercih edilebilir. Yine daha göz alıcı bir forma sahip olmak istiyorsanız klasik ama vazgeçilmez ola etek ceket takımlardan yararlanabilirsiniz. Özelikle tülle ve farklı kumaş türleri ile tamamlanmış etekler, modern kesimler, vücut tipinizi daha zarif gösteren ürünler elbette her zaman iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kombin yaparken ilk önce tarzın belirlenmesi gerekir. Spor mu, klasik mi, avangart mı veya gösterişli mi? Bunu belirledikten sonra sizi yansıtan parçalara can verebilirsiniz.