1. Bayanlara Özel Plaj: Emin olun bizlerde o haşemaları giymekten keyif almıyoruz ama ne yapalım el mecbur. Bu nedenledir ki tesettürlü bayanlar bir türlü diledikleri tatili yapamazlar. Bayanlara özel havuzlar var ancak denizin yeri bir başka. Her tesettürlü bayanın isteğidir bayanlara özel plaj.

  2. Bayanlara Özel Eğlence Mekânı: Kapalıyız diye hep evde altın gününde çiftetelli oynayacak halimiz yok ya. Tesettürlü bayanlarda çılgınlar gibi eğlenmek isteyebilir. Ama bu içkili, erkekli bir mekândan çok bayanlara özel, özel bir eğlence merkezi olabilir. Öyle bir mekânda hep birlikte gönül rahatlığı ile kopabiliriz kızlar…

  3. Dikizlemeyen Gözler: Tesettürlü bayanlarımızın en büyük şikâyetlerinden birisi de kendilerini dikizleyen gözlerdir. Özellikle tatil mekânlarında üzerimizde toplanan bakışlardan hiç de hoşlanmıyoruz hani. O dikizleyen bakışları atan gözlere bir yumruk atma isteğinizi lütfen içinizde tutun. Dikizleyen gözlerden uzak bir tatili belki de bir gün elde edebilirsiniz.

  4. Rahat Tatil: Rahat tatilden kastımız öyle bir yer ki plajında, restoranında, havuzunda kendimizi evimizde gibi hissedebileceğimiz bir yer. Ortalıkta erkek çalışanın dahi olmadığı bir mekân olabilir. Yani sıcaklarda terlememize son verecek bir mekân. Kapalı olmaktan hiç biriniz şikâyetçi değil ama o sıcaklarda sizi sizden alıyor. Evinizde dolaştığınız gibi bir tatil mekânında dolaşmayı, doya doya tatil yapmayı hayal ettiğinizi biliyorum.

    Umarım tesettürlü hanımların bu hayalleri doğrultusunda bir tatil mekânı ortaya çıkar. Hepinize sevgilerle.