Eşarp Şal Modellerinde Bağlama ve Kombinler

eşarp modelleri

Eşarp Modelleri 2017

Tesettür modasının vazgeçilmez aksesuarlarındandır eşarp modelleri. Bayanlar bütünü ile şık görünmek amacıyla bu detay aksesuar için çeşitlilik aramaktadır. Eşarp şal modelleri günümüz modasına uygun olarak trend olarak müşterilere sunulmaktadır. Şal kumaşının eşarp olarak kullanımı son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Daha salaş ve şık duran eşarp şal modelleri değişik tarzlar ile de kullanılmaktadır.

eşarp şal modelleri

Eşarp gibi takılan şallar çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Eşarp olarak kullanılması da bunlardan bir tanesidir. Renk ve kumaş detaylarının kaliteli olması takdirde daha klas durması da görülür. Özellikle genç bayanların tercihi eşarp şal modelleri yapılan topuz ile daha sportif hale getirilir. Omuzu ve göğüs kısmına kadar kapanması tesettürün daha anlamlı olmasını sağlar. Bol ve salaş hali ile de daha tarz bir hal alır. Bu detayların olduğu eşarp şal modelleri moda ile birleşmesi sonucu birçok bayan tarafından tercih konusu olmuştur.

eşarp modelleri 2017

Boyuna ve ya omuza da alınan bu şallar boyutunun müsait olması ile her kullanıma uygunluk sağlar. Eşarp şallar, ucundaki püsküller sayesinde de ayrı bir hava katmaktadır. Bu püskül seçenekleri eşarbın modeline göre de değişir. İnce ve ya kalın püskül olması bayanların kombini ile ilgilidir ve bu şekilde tercih ederler. Kullanılan kıyafetlere özellikle spor anlamda daha çok uygunluk eşarp şallar kalın ve ya ince kumaş detayı ile de yaz ve ya kış mevsimlerinde de kullanılması uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*