Özel İşlemeler ile Tesettür Abiye Modelleri

tesettür abiye modelleri

Tesettür Abiye 2017

Bayan giyimin özel seçeneği olan abiye kıyafetler özel günlerde, özel ortamlarda giyilebilecek özel giyim alternatifleri sunuyor. Tül, dantel ve işleme detayları özel birer giyim fırsatına dönüşen abiye kıyafetler bayan giyimin en özel tasarımlarını oluşturuyor.

abiye tesettür elbise

Sonbahar kış sezonu abiye modelleri tesettür giyim için özel seçenekler sunuyor. Gipür detaylı abiye elbise beyaz detayları ile özel bir tasarım sunarken tül detaylı boydan abiye elbise de siyah ve lacivert uyumunu yastan özel giyim fırsatları oluşturuyor. Sonbahar kış dönemi için ideal bir model olan dik yaka abiye elbise özel renkleriyle dikkat çekerken mor ve siyahın asil renklerini bir araya getiriyor. Ceket detaylı abiye elbise ayakkabı, çanta ve kemer gibi aksesuarlarla giyiminize özel bir tercihe dönüştürüyor.

tesettür abiye giyim

Düğün ortamları için özel modellerin yer aldığı abiye kıyafetler aynı zamanda nişan ve özel organizasyonlarda giyebileceğiniz zengin seçenekler ile de giyim seçenekleri olarak bol fırsat sunuyor. Modern bir tercih olan 3 boyutlu abiye elbise ile ortamlarda dikkat çeken bir seçeneğe sahip olurken klasik tercih olarak sonbahar kış dönemine uygun bir model olan nakış işlemeli mor abiye elbise ayakkabı ve çanta aksesuarı ile özel kombin oluşturma fırsatı sunuyor. Özel tasarımların yer aldığı abiye modelleri arasında ceket detaylı modellerin yanında deri detaylı ve nakış detaylı modeller de son dönemin özel tasarımları olarak bayanlara özel seçenekler sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*