Abiye modelleri olarak en bilindik ve tercih edilen markalardan bir tanesi Nurtuba olmakta. İçerik olarak kaliteli modellerin bulunduğu markada seçenek olarak her tarza uygun model bulunduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlandırma olarak da çeşitli maliyetlerde bulunan abiye modellerinin mevcut olduğunu biliyoruz.

Marka kapsamında özel dikim abiyelerinde bulunduğunu biliyoruz. Hem renk seçeneği olarak hem de işleme detaylandırması olarak farklı seçeneklerde abiye tasarımlarını Nurtuba markası üzerinden temin edebilmeniz mümkün. Talep edilen modeller kapsamında istediğiniz detaylandırmaya göre abiyeniz hakkında soru sorabilir veya hazır olan modellerden de satın alabilirsiniz. Nurtuba özel tasarım abiyeler ise seçeceğiniz detaylandırmaya göre değişik fiyatlandırmada olup 599 tl’ den 4500 tl’ ye kadar değişik fiyatlandırmada dikilebilmektedir. Beden seçeneği olarak da standart kalıptan 44 bedene kadar değişik beden seçeneklerinde abiye tasarlanabilmesi mümkündür. Nurtuba abiye markası kapsamında satışa sunulan diğer markalar ise Pınar Şems, Esma Karadağ ve Gamze Polat markaları olmakta. Talebe göre ister hazır dikili ürünleri isterseniz de yeni tasarımlardan yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Nurtuba satış hizmeti kapsamında ayrıca Avrupa ülkelerine de gönderim sağlanmakta. Avrupa ülkelerine teslimat olarak 3 gün içinde teslimatı sağlanan ürünlerde gümrük kurallarına göre teslimat sağlanmaktadır. Bu doğrultuda da uluslar arası ödeme seçeneklerini kullanarak siparişinizi tanımlayabilmeniz mümkün. Ayrıca özel tasarımların yanı sıra marka kapsamında Amine Hüma, Ahunisa, Dresslife markalarına ait abiye modellerinin de aynı sistem üzerinden satışı sağlanmakta. Her bir ürünün sezona uygun yeni trendlerden yer aldığını söyleyebiliriz. Nurtuba satış sayfası üzerinden kriter olarak her bütçeye özgü her tarza hitap eden seçimler bulunmaktadır.

Model seçeneği olarak en dikkat çeken modellerin kol detaylandırmalarının yoğunluklu olduğu Ahsen Gamze Polat tasarımları olduğunu söyleyebiliriz. Gamze Polat abiyeleri model seçeneği olarak sade ama gösterişli birer detaylandırmaya sahip olmakta.