Sonbahar mevsiminin de başlangıç göstermesi ile yeni sezon ürünleri arasında kazaklar, tunikler ve sweatshirtler yerini almış bulunmaktadır. Kategori olarak pantolondan eteğe hemen her tarz alt giyim parçası ile özdeşen giyim stilini oversize trikolar ile bütünleyebilirsiniz.Kombinleriniz de kullanabileceğiniz parçaları örneklendirecek olursak tek renk parçaların yanı sıra desenli jean pantolon ve etekle kombinleyebilirsiniz. Sonbahar kombinlerini hareketlendiren en önemli detay aksesuarlar olmakta. Seçeceğiniz küçük bir çanta ile kombininize hareketlik katabilirsiniz.

Elbise Kombinleri

Son zamanların moda olan kombinlerinde triko elbiseleri sık sık görmekteyiz. Oversize triko elbise modelleri bizler için ideal birer seçenek. Özellikle de salaş modeller bir kemer yardımı ile değerlendirildiğinde oldukça şık gözükmektedir. Özellikle bu kombinde uzun elbise tercih etmek boyunuzu bir nebze uzun gösterecektir. Oversize elbise modellerinde şık görünmek isteyenler dekolteli ürünleri de tercih edebilirler. Elbise modellerinde yaka ve kol detaylı modeller oldukça şık görünmektedir.

Tunik Kombinleri

Geniş kalıplarda tasarlanan oversize trikolar tunik olarak da kullanılabilmekte. Pantolon ve taytlar ile kombinleyeceğiniz tunikler hem soğuk havaların etkilerinden sizleri koruyacak hem de şık ve alımlı görünmenize olanak sağlayacaktır. Oversize örme tunik modelleri ile hem sportif hem de feminen bir stil yaratabilirsiniz. Tunik kombinleriniz de renk uyumunu yakalama adına doğru seçimler yapmalısınız. Aksi takdirde şık görünebileceğiniz gibi rüküş bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Kazak Kombinleri

Günlük hayatta kullanımı oldukça uygun olan kombinlerden bir tanesi de kazak kombinleridir. Soğuk havaların bir nevi kurtarıcısı olan bu parçalar spor giyim tarzına uygun kişilerce bir nevi kurtarıcı rol oynamakta. Giy çık modunu yakalamanıza yardımcı olmakla beraber hem spor ayakkabı ile hem de bootielerle triko kazaklarınızı gönül rahatlığıyla kombinleyebilirsiniz.

Trend renk konseptleri olarak pastel renk tonlamaları, su yeşili, toprak tonları, mercan sarısı, bordo, , prenses mavisi, biber kırmızısı, hardal sarısı, toz pembe, haki, turuncu ve benzer renkler oldukça göz doldurmakta.Bunun yanı sıra yine bu sezonda çizgili ve çiçek desenli tasarımların ön plana çıktığını söyleyebiliriz.