Sonbahar kış koleksiyonuna göz attığımızda koleksiyon olarak çok şık tasarımların koleksiyonda yer aldığını söyleyebiliriz. Refka tesettür giyim modasında öncü markalarda bir tanesi. Yöneticisi olan Zeynep Güzelsoy Refka markasında öncülüğünü Modanisa’ nın ilk özel markası diyebiliriz. Önceki dönemlerde özellikle de tesettür giyim tarzını benimseyen kişiler alışveriş yapabilecekleri giyim markası seçiminde zorlanmaktaydı. Şık ve aynı zamanda kullanışlı ürünler temin edebilmek oldukça önemli. Hem şık görünüm kazanıp hem de rahat bir kombin tercih etmek isteyenler için Refka markası ideal bir seçim olmakta. Müşteri memnuniyetini baz alacak olursak da stil sahibi kişiler için kısa sürede büyük bir kitleye hitap etmektedir. Hem stil olarak şık tasarımların yer aldığı kombinler hem de fiyatlandırma olarak her bütçeye uygun formda giyim ürünlerinin mağazalarda yerini aldığını söyleyebiliriz.

Fiyat ve model çeşitliliği olarak geniş bir yelpazeye sahip olan Refka markası kadınlar için dört mevsim de rahatlıkla kullanılabilecek ürünlere koleksiyonunda yer vermekte. Basic modellerden sade ve iddialı seçimlere kadar yenilikçi ürünler marka kapsamında satışa sunulmakta. Hem özel günleriniz hem de gündelik yaşantınıza ayak uyduracak tesettür kombinlerini Refka markası kapsamında temin edebilirsiniz.

Günün her saati kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak kombinler ile stil sahibi olacağınız giy çık kombinler hayatınızı adeta kolaylaştıracak. Koleksiyonda yer alan özellikle tek parça kombinler hem muhafazakar giyimi benimseyen hem de kolayca kombinlenebilen tasarımlardan oluşmakta. Kış mevsiminde parçalarda kullanılan kumaş türlerini değerlendirecek olursak çeşitlilik hususunda sorun yaşamayacağını söyleyebiliriz. Ayrıca marka kapsamında özellikle de elbise ve tunik seçeneği bakımından genç kitleye hitap eden oldukça çeşitli tasarımlar satışta bulunmakta. Koton, vual ve viskon kumaş türlerinin yanı sıra pamuklu kumaşların yer aldığı ürünlerde rahatsız edici bir kumaş türü tercih edilmemiştir. Renk seçeneği bakımından da pastel renklerin tercih edildiğini söyleyebiliriz.