Gelinlik seçimi kadar aksesuarlar da oldukça gerekli parçalardan bir tanesidir. Son zamanların popülaritesi şapkalı tesettür gelinlik modelleri olmakta. Gelinlik ile yakıştırdığımız en güzel aksesuarlardan bir tanesi diyebiliriz. Tasarım olarak gelinlik modellerinde en doğru seçim şapkanızın görünümünü ön plana çıkarmak adına sade gelinlik modelleridir. Seçiminiz ne kadar sade olursa olsun şapka kombinlenmesi gelinliğinizi ön plana çıkaracaktır. Buda bizleri 80′ li- 70’li yıllara ait gelinlik modasına sürüklemekte. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu aksesuarla en güzel kombinleyebileceğiniz gelinlik modellerinin nostalji gelinlik modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Vintage gelinlik modelleri
Şapka ile bütünleştirilen en güzel gelinlik modellerinden bir tanesi diyebiliriz. Tasarımsal olarak göz dolduran vintage gelinlikler özellikle de sonbahar- kış sezonu için en doğru seçim. Vintage gelinlikler tasarımsal olarak bizi eski dönemlere ışınlamakta. Gerek kol gerek yaka detaylandırmaları tasarımsal olarak bir nevi şaheser modellerden.

Balık kesim gelinlik modelleri
İhtişamlı görüntüsü ile göz dolduran bir gelinlik modelimizde balık etek kesimli olan gelinliklerdir. Bu model özellikle de geniş ve büyük bir şapka ile kombinlendiğinde oldukça çekici bir görünüm oluşturmakta. Düğün töreniniz için ihtişamlı bir düğün konsepti düşünüyorsanız o vakit bu model ve kombin önerisi tam size göre diyebiliriz.

Midi boy nikah elbiseleri
Tasarımsal olarak son derece şık bir görünümü bulunan midi boy elbiseler şapka ile kombinlendiğinde daha şık görünmenizi sağlamakta. Midi boy gelinlik modelleri nikah töreni, davet mekanları ve tarihi mekanlar için önerilmekte.