Tesettür gelinlik modellerinde stilleri ile göz dolduran Aysira gelinlik klasik modellerin yanı sıra benzersiz tasarımlarıyla göz doldurmakta. Yeni sezon gelinlik modelleri ile gelin adaylarına zarif ayrıntılar şuan Aysira gelinlik ayrıca dantel işlemeli tasarımlarıyla da son derece şık.
Gelinlik modellerinde öne çıkan modellerden bahsedelim. Kabarık gelinlik modelleri. Helen modeli olarak tasarlanmış olan gelinlikler omuzda yapılandırılan zarif sarkaçlı ayrıntıları ile detaylandırılmıştır. Model olarak adeta göz dolduran bir detaylanmaya sahip modeller diyebiliriz.

Balık etek gelinlik modelleri
Tasarımsal olarak hatlarınızın ortaya çıkmamasına rağmen zarafetinizi yansıtacağınız bir model olmakta. Balık etek modelini tercih etmeniz için illaki dar ve rahat hareket etmenizi kısıtlayacak bir gelinlik modeli tercih etmeniz gerekmemekte.

Prenses gelinlik modelleri
Tesettürlü gelin adayları için alternatif seçeneklerden bir tanesi de prenses gelinlik modelleri olmakta. Düğün mekanı olarak özellikle de tarihi mekanları, otel, davet salonu gibi alanları tercih etmekteyseniz prenses gelinlik modeli sizler için en doğru seçim olacaktır. Ayrıca kabarık gelinlik modeli tercih edenler için prenses gelinlik modeli en ideali.

Hakim yaka detaylar
Tesettür gelinlik modellerinde en sevilen yaka modeli hakim yaka tesettür gelinlik modelleri diyebiliriz. Yaptırılacak en güzel gelin başı modelleri ile de bu yaka tarzının son derece hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Gelinlik modellerinde yer alan dantel detaylandırmaları göğüs kısmında yoğunlukta olmakta. Etek kısımlarına doğru sarkan detaylarda nadir olsa da bulunuyor. Tasarımsal olarak zengin bir görünüm oluşmakta. Aysira gelinlik modelleri aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlandırmada. Ortalama olarak 2 bin 500 tl’ den 8 bin tl’ ye kadar değişik bütçelerde gelinlik satın alınabilmekte. Aysira markası kapsamında bu şekilde bir gelinlik satış fiyatlandırmasının bulunması aynı zamanda alternatif sağlamakta.