Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlar için alternatif sunan markalardan bir tanesi de Setrms olmakta. Sektörün önemli markalarından bir tanesi olan Setrms senelerce başarılı tasarımlara imza atmıştır. Kaliteli ürün yelpazesinden ödün vermeyen markta yeni sezon ürünleri ile rağbet görmeye devam edecek gibi görünüyor. Setrms baharın tüm renklerini taşıyan bir birinden şık elbise modellerinde şık görünürken aynı zamanda elbise içerisinde rahat etmenizi sağlamaktadır.

Setrms elbise modelleri

Gündelik süreçte özellikle rahat etmek isteyen bayanlar için önerimiz tek parça elbiseleri tercih etmeleri. Tek parça elbise modelleri gün içerisindeki hareket durumunuza göre daha rahat davranmanızı sağlayacaktır. Giyim konusunda özellikle de muhafazakar giyimi benimseyen kişiler için söylüyoruz tabiî ki taşıdığımız kıyafetlerin bizi rahatsız etmemesi vücut hatlarımızı öne çıkarmaması gerekmektedir. Setrms tasarladığı elbise modellerinde sağlamış olduğu salaş görünümle bunu bizlere sunmakta.

Setrms markası bizlere seçmiş olduğumuz giysi ürünlerinin genişlik ve uzunluk olarak ideal olanını sunmakta. Marka kapsamında özellikle de genç kitleler için hem spor hem de klasik tarzlı ürünler olması aynı marka kapsamında sağlanan alternatif seçimlerden olmakta. Böylelikle dileyen penye tarzı spor seçimler yaparken dileyen daha klasik seçimlerde bulunabiliyor.

Setrms trend renk seçeneklerine göz attığımızda taba, haki, pembe, mavi, turuncu, kırmızı, bej renklerinin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Sektörde bulunan markalarının fiyatlandırması ile karşılaştırdığımızda markanın ürünlerinin bir tık üstte olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin elbise fiyatları 500 tl ve üzerinde genellikle satışa sunulmakta. Ayrıca marka kapsamında ceket, eşofmanlar, feraceler, pantolonlar ve diğer tesettür kategorisine ait birden fazla ürün temin edebilmeniz de mümkün.

Giy çık modelleri

Marka kapsamında bulunan giy – çıklar kullanım olanağı bakımından oldukça ideal. Acil bir işiniz çıktı veya dışarı çıkmanız gerek ama uzun uzun hazırlanmak yerine hemen giyinip çıkmanız gerek. O zaman üzerinize direk giy çık modelli kıyafetinizi alarak vakit kaybetmeden hazır olmuş oluyorsunuz.