Cool görünümüyle son zamanların favorisi haline dönüşen mom jeanlar hem kamufle olacak olan bel bölgenizi gizleme adına hem de rahatlık bakımından ideal. Yaz kış kombinlerimiz de yer verebileceğimiz jean modelleri adeta günün kurtarıcısı. Peki mom jeanlarımızı nasıl kombinleriz? Haydi başlayalım!

Yüksek bel olan mom jeanlar ilk olarak hangi amaca yönelik kombin yapılacağı belirlenmelidir. Spor mu yoksa klasik bir kombin mi yapacaksınız? Cevabınız spor ise kısa kol t-shirtlarınızla veya kısa sweetleriniz ile hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Jeanınızın paçasını bir tık kıvıracak olursanız daha güzel duracaktır. Altına da bir beyaz yada siyah renkli spor ayakkabı ekledik mi günlük kombinimiz hazır demektir. Ayrıca üst giysisi olarak tercih edeceğiniz parçayı siyah, mavi, lacivert yada benzer tonlarda da tercih edebilirsiniz.

Gel gelelim mom jean ve ceket kombinine. Özellikle de blazer ceket ile kombinlenen mom jean cool bir görünüm oluşturmakta. Şık bir yemeğe davetliyseniz ve rahat bir giyim stiliniz varda crop top veya düz renkli terich edeceğiniz bir bluz ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Altına giyeceğiniz klasik bir ayakkabı modeli de kombini tamamlayacaktır. Bizler mom jeanlara sade ve siyah renkli olanlara birde büyük yakalı gömlekleri yakıştırmaktayız. Gömlek seçiminde dikkat etmeniz gereken çok fazla bol olmaması gerektiğidir.

Stiletto ile mom jean buluşması. Çılgınca bir fikir gibi gelebilir. Lakin hem şık hem de spor bir görünüm sağlarken aynı zamanda class bir görünümünüz olacağını garanti edebiliriz. Üst kısmı salaş bir seçimle bütünlerseniz günlük veya toplantılarınızda kullanabileceğiniz güzel bir kombin yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bootie veya önden bantlı ayakkabılarda ideal.