Tesettür Elbiseler Sonbaharda da Cıvıl Cıvıl

Zarifliği, narin bir görsellik oluşturması ve kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi olması nedeniyle elbiseler tesettür giyimin en önemli parçası haline gelmiştir. Uzun cıvıl cıvıl formlu ile daha hoş ve estetik görünen elbiseler, kolay bir tarz olması ve özellikle acil zamanlarda hayat kurtarıcı bir rolü üstlenmesi nedeniyle de sevilmektedir. Yazın hareketli, serin, uçuş uçuş formu ile çok tercih edilen tesettür elbise modelleri sonbaharda da yine farklı desen ve model seçenekleri ile kreasyonlardaki yerini aldı bile. Özellikle şallarla birlikte kullanıldığında hangi yaşta olursanız olun daima genç ve zinde bir görsellik sağlayan bu kıyafetler, daha kalın formları ile kışın da kullanılmaya devam edecek.

Bu sezonun öne çıkan elbise deseni büyük ve küçük boyutları ile çiçek motifleri. Yine sade formlardan hoşlanan kişiler tek renk seçenekli uzun dar ya da robalı elbiseleri kullanabilirler. Tüm kadın modasına damgasını vurmuş olan deri kumaş elbiselerde de sıklıkla yer verilen detaylardan birisi. Bunun yanında bu sezon tesettür elbiselerde en çok göreceğimiz bir başka ayrıntı ise eklendiği tüm kıyafetleri hareketlendiren püsküller.

4 yorum

    • Merhaba Nergis Hanım, makale görselinde ki ürün geçmiş yıllara ait olduğu için satışları tükenmiş gözüküyor. Daha önce araştırma yapmama rağmen aktif satışı yapılan bir site bulamadım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*