Yeni sezon Tesettür mayo 2020 yılının yaz sezonu için tasarımlar ve moda dünyası hazır. Üreticiler, tasarımcılar, modacılarhatta tesettür giyim mağazaları satış moduna neredeyse girmiş durumda. Birbirinden farklıtasarımlar şıklığıyla ve kullanışlığıyla raflarda yerini almış durumda hazır.

Peki, siz yaz sezonuna hazır mısınız?Kadınların altın kuralı olan; yediğime içtiğime dikkat etmeliyim dediği söz özellikle yaz sezonu içinde geçerli. Tesettür mayo da olsa hem fiziksel görünüm hem kendinizi iyi hissetmek açısındandikkat etmek gerek.Zira bahar sonrası önümüz uzun ve alabildiğince sıcak bir yaz!Hazırsanız başlayalım..

2020 tesettür mayo modelleri beklenildiği üzere alt ve üst olmak üzere ikiparçadan oluşuyor. İki parçalı geniş kesim tesettür mayolar bu sezonda hem renkleriyle aynızamanda rahatlığıyla kullanım açısından çok hoşunuza gidecek. Çok fazla renk ve desen çeşitliliğiile kaliteli kumaş ve su geçirmeyen yapısıyla havuza, denize, termal tesislere giderkenmayolarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz.

Tayt-tunik kombinleriyle dikkat çeken ve rahatlığıyla çok tercih edilen bu kombini siz de çokbeğeneceksiniz. Tayt ve tunik tarzında tasarlanan tesettür mayolar, şimdiye kadar alıştığımız genişkesim yerine biraz daha dar bir kesimle hem rahat hem de kullanışlı durumda.2020 tesettür mayo modelleri bone ve eşarp seçenekleriyle ilgi odağı oluyor. Bizler de çokönemli olan bu detayı sizler için inceledik. Eşarp şeklinde tasarlanan mayo eşarbı, günlükkullandığınız eşarp bağlama stili ile aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Bone tarzı mayo başlıklarısaçlarınızı tamamen kapatarak boyun bölgenizi serbest bırakıyor.Bu sezonda tesettür mayo, eşarp ve bone çeşitleri çok daha fazla zenginleştirilmiş. Dilediğiniz gibirahat rahat yüzerken şıklığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz.Kendinize en uygun tasarımlarla bu sezonda rahat şık ve uzun yaz sizleri bekliyor. Geniş kesimlimayolar ile rahat ferah bir şekilde yüzebilirsiniz aynı zamanda bir bölgeniz açıldımı kuşkusuyaşamayacaksınız.

Taytlı mayo kombinleri ise renk ve desen çeşitliliği ve esnek kumaş rahatlığıylatercih edeceğiniz harika bir kombin olarak karşınızda. Mayo kombinlerine uygun eşarp ve bonebaşlıklarda da desen ve renk çeşitlilik ve kullanım rahatlığı ile aynı durumda olduğundan gönülrahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Zengin ve rahat tasarımlarla güzel ve uzun bir yaz sizleri bekliyor harekete geç!