Tesettür giyim konusunda şunu söylemeliyiz ki aksesuar olarak ele aldığımızda eşarplar tam bir kombin tamamlayıcı olmakta. Sektörde bulunan eşarp markalarını değerlendirecek olursak marka bazlı bazı markadaki eşarp modelleri hem kullanım hem de görünüm konusunda elverişli olduğu sürece kullanıcının her alanda kolaylıkla kullanabilme olanağı bulunuyor. Kumaş yapısı olarak kaliteli olmayan eşarplar kullanım açısından da rahatsız edici olacaktır.

Sizlere hem kaliteli hem de kullanım açısından oldukça şık ürünler sunan Aker eşarp markası stil olarak da hemen her zevke hitap etmekte. Yeni sezon Aker eşarp modelleri renk ve desen oldukça oldukça zarif ve özgün tasarımlara yer vermekte.

Renk tonlaması olarak sezonda bu sezon toprak ve pastel renk tonlarının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle geçen sezon olduğu gibi bu sezon da açık bej, fuşya, yavruağzı, hardal sarısı, mavi ve kahve tonları sezona hakim olmakta.

Eşarp modellerinde çiçek detayları

Çiçek detayları elbise modellerinde olduğu gibi eşarp modellerinde de çiçek ve yaprak detaylarını içermektedir. Bu içerikteki detaylandırmalar genellikle küçük çiçek boyutlarının yanı sıra tam tersi oldukça iri çiçekli modeller olmaktadır. 

Çizgi detaylı tasarımlar

Eşarp modellerinde yer alan trend çizgilerden bir tanesi de çizgi detaylı modeller olmakta. Tasarım olarak oldukça şık olan bu modellerde birbirinden bağımsız çizgilerinde yer aldığını söyleyebiliriz. 

İpek eşarp modelleri kullanım açısından sizlere kolaylık sağlar. Bu yapıdaki eşarp modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de terleme yapmayacak türde olmasıdır. Terleme yapan modeller oldukça rahatsız edicidir. Sofistike bir görünüm sunan eşarp koleksiyonunda romantik renk tonlamaları ile Aker eşarp modelleri 17 serisi eşarpları ile de ayrıcalıklı bir duruş sergilemekte. Ayrıca Aker eşarplar el tezgahlarında dokunmakta olan değerli kumaşlardan üretilmekte idi.

Sizlere yeni yeni alternatifler sunan marka tiviline ve krep sateni ile vazgeçilmezleriniz arasında yer almakta.