Muhafazakar giyim konseptindeki gelinlik modelleri için şunu söylemeliyiz ki tasarım olarak çok şık modellerin yer aldığı bir sezon sizleri beklemekte. Konsepte göre tercih edilebilecek modelleri sıralayacak olursak dilediğiniz özellikte model seçebilme imkanınız bulunmakta. Haydi başlayalım! En güzel gelinlik modelleri ve yeni sezon gelinlik trendleri.

Vintage gelinlik modelleri

Tasarım olarak sadeliğin ön plana çıktığını vintage gelinlik modelleri hem çekim dönemleri hem de düğün konseptiniz için oldukça zarif görünmektedir. Düğün konseptinde olduğu gibi vintage ve bohem tarz gelinlikler hem görüntü hem de kullanım açısından oldukça güzel modellerden olmakta. Genellikle bu tür modellerin bir kısmı pelerinli iken bir kısmı sade bir tasarımda olup etek kısmı balık veya A kesim olan modellerdir.

Prenses tasarımlı tesettür gelinlikler

Kol yapısında balon kol veya salaş türde olan kol modellerini bu gelinlik stilinde görebilmemiz mümkün. Aynı zamanda gelinlik seçiminde abartıya kaçmamak isteyenler için ise oldukça şık ve zarif bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Bu gelinlik modeli için şunu söylemek mümkün ki ne fazlasıyla kabarık nede aşırı sönük bir model olmadığını söyleyebiliriz.

Tesettür gelinlik modellerinde detaylara inecek olursak genellikle tül kesimli ve dantel detaylı olduğunu söyleyebiliriz. Bu tür tasarımlar gelinliğe hareket katmaktadır. Özellikle de yaka modeli olarak hakim yaka olan gelinlikler tesettür modeller de gelin başı için iyi bir seçim olmakta.

Yaka görünümü konusunda oldukça şık bir görünümün oluşması bu modeli seçen gelin adaylarının işlerini kolaylaştırmak da diyebiliriz. Ayrıca isteyen gelin adayları model olarak da üst kısım sade tül olanları tercih edebilirler. Bu modeller yeni sezonda oldukça revaçta.

Tesettür gelinlik modellerinde gelinliğinizi isterseniz taşlı modellerden de seçebilirsiniz. Bu modeller sadece etek kısmında olan taş detaylar olduğunda şık durmaktadır. Bunun dışında göğüs kısmında yapılandırılan taş detayların bu sezon çok rağbet görmediğini söyleyebiliriz.