Tesettür giyim konusunda olan rağbetin artışı ile tesettür giyim alanında markalaşmanın daha da artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Bu markalardan bir tanesi de hem ekonomiliği hem de ürün çeşitliliği bakımından alternatifler sunan marka Tekbir markası olmakta. Marka satış sayfasında feraceler, kap modelleri, alt üst takımlar, kabanlar, montlar, elbiseler, gömlekler, hırkalar, kazaklar ve tunik modelleri gibi ürün çeşitliliği oldukça fazladır.

Stil olarak hem klasik hem de spor giyim tarzını benimsemiş bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca beden olarak standart kalıba girmeyen marka kapsamında 46 beden üzeri beden seçenekleri de bulunabilmekte. Takım seçeneklerinde kıyafet kombinlerinin oldukça uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de etekli takımlar triko olan takımlar mevsime uygun oldukça şık seçimler içermekte.

İkili takımlarda öne çıkan detaylandırmalara değinecek olursak file detaylı olan takımlar bu sezon çokça moda. Ayrıca şu rahat kombinlemeye alıştığımız zamanlarda spor giyimi benimseyenler için spot ikili takımları da önermekteyiz. Fiyatlandırma olarak takımların uygun fiyatlı olduğunu söylemeliyiz. Başlangıç olarak 110′ tl gibi cüzi bir rakamlar alt üst bir takım alabilmeniz mümkün. Bunun dışında seçeceğiniz ürüne göre 300-400′ tl ye kadar farklı seçeneklerde takımlarda bulabilirsiniz. Eşofman takımı olarak da düşünebileceğiniz takımlar bulunmaktadır. Bol paça gündelik olarak kullanabileceğiniz şık takımlarda mevcut.

Renk seçeneklendirme olarak mint yeşili, yeşil, mavi, lacivert, kırmızı, taba ve sezona uygun geniş yelpazede renk çeşitlendirmesi marka kapsamında bulunmaktadır. Beden seçeneği bakımından seçeceğiniz ürünlerde ürün yorumlarına göz atmanızı öneririz. Çünkü bazen ürün kalıplarına göre her ne kadar kalıplar salaş dursa da bazen beden kalıbına göre dar seçimler yapılmakta.