Son zamanlarda tasarlanan sağlık için oldukça kullanışlı olan maskeli eşarp ve şal modelleri oldukça kullanışlı modellerde tasarlanmakta. Bizler için adeta bir aksesuar niteliğine giren maske kullanımı gerekli olduğundan dolayı kombinlerle bütünleştirildiğinde çok daha kullanışlı olmakta. Çeşitli modellerde tasarlanan maskeli eşarp ve şallar kullanım açısından oldukça kullanışlı. Renk renk desen desen binlerce modelde tasarlanan maskeli şal ve eşarplar Sefamerve, Trendyol, Modanisa vb markalardan temin edilebilmekte. Pratik kullanımı olan maskeli şal modelleri nefes alan yapısı ile de oldukça rahat nefes alışverişi sağlamaktadır. Ayrıca tak çıkar derdi olmadan kullanabileceğiniz modeller olmakta.

Yeni sezon şal ve eşarp modelleri

Yeni sezon şal ve eşarp modelleri tesettür konseptinde oldukça şık tasarımlarda olmakta. Gerek geometrik çizimler gerekse figür içerikleri ile oldukça hareketli tasarımlarda. Yeni sezon eşarp modellerinde çizgisel olarak binlerce detay bulunmakta. Son zamanlarda raflarda görmeye alışık olduğumuz ipek şal modellerinde genellikle çizgi çalışmaları daha çok tercih edilmekte. Bu modellerde oldukça doğal görünüme sahip olmakla birlikte hem gündelik kullanım için hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz modellerden olmakta.

Yeni sezon renkleri de hem esarp hem de şal modelleri ile çok tatlı ve sıcak renklerden oluşmakta. İndigo, vizon, pudra, açık pembe, gümüş, taş rengi, güvercin mavisi, gül kurusu, kot mavisi, haki, latte, fildişi, vizon, keten yeşili ve daha birçok renk sezonun renkleri olmakta.

Şal kumaşı nasıl seçilmeli

Kumaş türü olarak daha çok ipek kumaş türünde olan şal modelleri kumaş türü bakımından en kullanışlı olan şal türüdür. Saten kumaşla tasarlanan şallar da şık durmakta. Lakin kullanım açısından saten olan modelleri kullanmak oldukça zordur. Çünkü saten kumaşı sabitlemek de oldukça zordur. Bundan dolayı tercihinizi kullanışlı kumaş türüne sahip modellerden yana kullanmalısınız.