Yaz havalarının iyice ısınması ile tesettür giyim stilinde tatil bavulunuz için olmazsa olmazları sizler ile paylaşıyoruz. Tatil bavulunda olmazsa olmazlarınız neler bizimle keşfedin! Rota neresi olursa olsun her zaman için seyahat ettiğiniz yerde hem rahat edip hem de şıklığınızı konuşturun.

Kimonosuz asla diyenlerden misiniz?

Tatil bavulunda mutlaka bulundurmanız gereken parçalardan bir tanesi de kimonolar olmakta. Desen olarak kimimiz çizgi detaylı kimonoları tercih ederken kimimiz ise floral desenleri tercih ediyoruz. Kimonoların hem cool bir görünüşü bulunmakta olup hem de özellikle plaj kenarında haşemaların üzerine giyerek kombinleye bileceğiniz en uygun ürünlerden diyebiliriz. T Shirt, hasır çanta ve ayakkabılar ile kimonolar kombinlendiğinde oldukça zarif görünebilirsiniz.

Çiçekli bir elbise mutlaka bavulunuzda bulunsun

Son senenin trendi olan büyük yapraklı ve çiçekli elbiseler bu sezon da oldukça revaçta. Özellikle de belde kemer detaylı olan bol kesimli elbiseler pamuklu şallar ve beraberinde uyumlu aksesuarlar ile kombin lendiğinde oldukça şık bir görünüme kavuşacaksınız.

Keten elbise şıklığı
Havaların sıcaklığı ile kıyafetlerin rahatsız ediciliği daha da artmaktadır. Bu yüzden tercihiniz terleten polyester kumaşlar yerine keten kıyafetler olmalıdır. Özellikle de yaz mevsimine uyum sağlayan keten kumaşlı tasarımlar elbiselere daha iyi bir görünüm sağlamaktadır. Tasarım olarak da Dilara Nazan Ertan tasarımlarına ve Touche markasının keten elbiselerine göz atabilirsiniz.

Pötikare desenler

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda pötikareler bu sezonda oldukça tercih edilen desende kıyafetler. Tatil bavulunda muhakkak bulundurmanız gereken bu ürünler gömlek ve tunik modellerinde olduğu kadar elbiselerde de oldukça şık bir görünüm sağlamakta.

İkili takımlar

Salaş olup tesettürlü tesettürsüz hemen her kadının hem rahat kullanımlı olması hem de kombin derdiniz olmadan tercih edebileceğiniz takımlardan olmakta.