Yeni sezon tesettür nişanlık modellerinde bizleri neler bekliyor? Biliyoruz ki pandemi neticesinde şuanda kiralık nişanlık bulmak oldukça zor. Peki nasıl bir nişanlık seçiminde bulunursak daha sonra da onu özel günlerimiz için kullanabiliriz? Yada bizlere hatıra kalacak olan bu nişanlık modelini hangi modelde tercih edersek pişman olmayız? Trend alarmına göz atalım ve en yeni sezona uygun nişanlık modellerine gelin birlikte göz atalım.

Yeni sezon tesettür nişanlık modelleri oldukça şık seçimlerden oluşuyor. Şıkır şıkır payetler mi dersiniz, saçaklı olarak tasarlanan asimetrik kesimli nişanlıklara mı bu sezon oldukça iddialı geliyor. Nişanlık koleksiyonlarında yer alan nişan töreninize uygun şahane nişanlıklar bulunmakta. Model yapısı olarak prenses kesim dediğimiz belden aşağı uçuş uçuş tülle tasarlanan nişanlık modelleri revaçta. Tesettür giyimi biraz daha süslü bir tık daha şık seçenek. Nişanlık modeli ile tercih edeceğiniz dantel detayları da cabası.

Tafta nişanlık modelleri ile rafine şıklığı sizlerle. Tesettür giyim modasında mutlaka göz atılmalı denilen modellerdendir. Tok bir görünüme sahip olması ve payetler ile detaylandırılacak olursa son derece zarif bir seçenek diyebiliriz. Daha ağır bir seçim yapacaksanız bu tarz bir nişanlığı nişan töreniniz için tercih edebilirsiniz.

Sezonun renklerini sıralayacak olursak bordo, gül kurusu, eflatun, mint yeşili, küf yeşili, somon, bej, mor ve lacivert gibi renk tonlarını sezonun renklerinden. Nişanlıkta minimal tasarımları seviyorsanız ekstra aksesuarlar kullanarak nişanlığınızı süsleyebilirsiniz. Ayrıca sadece tek renk olacak diye de bir seçenek bulunmamakta. Nişanınızın yapılacağı mekana göre ve konsept seçiminize göre desenli nişanlık modelleri de tercih edilebilir. Bu seçim nişan töreniniz için farklılık yaratmanızı sağlayacaktır.