Yeni sezon tesettür mayo modellerinde tatil planlaması yapacaklar için alternatif önerilerimizi paylaşmaktayız. Özellikle tesettürlü olan bayanların bu konuda sıkıntı çektiklerini düşünecek olursak önerilerimizi dikkate alırsanız eminiz ki sizde plajın keyfini çıkaracaksınız. İster muhafazakar giyimi tercih eden kadınlar isterse tercihe bağlı olarak bikini ve benzeri giyim stilini tercih etmeyen kadınlar olsun plajlarda rahat bir giyim tarzınız olsun istiyorsanız uzun muhafazakar mayo önerilerimize göz atabilirsiniz.

Su geçirmeyen kumaş yapıları ile tasarlanan mayo modelleri sayesinde hem cilt güneş ışınlarının zararlı etkilerinden kurtuluyor hem de aynı zamanda giymiş olduğunuz mayo vücut hatlarınızı açığa çıkarmadan rahat bir tatil keyfini sizlere sunuyor. Yeni sezon ürünlerine göz attığımızda desen ve çizgiler olarak geniş bir renk ve desen seçeneğinin olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Mayo aksesuarı olarak takılan boneler mayo ile bir örnek olmaktadır. Buda saçınızın denizde ve sonrasında muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Tesettür mayo modellerine baktığımızda tek model olarak tek renk şekilde tasarlandıklarını söyleyebiliriz. Genellikle renk seçeneği olarak da soft renklerin hakim olduğu görülmekte. Tesettür mayo kombinlerinde iddialı renklerin bulunduğu aşikar. Görünüm olarak şık duran modellerden bir tanesi de omuz kısmından aşağı doğru çapraz olarak inen dalgalı mayo modelleri oldukça revaçta.

Tasarımsal olarak ön plana çıkan bir detaylandırma da taşlı mayo modelleri. Yaka kısmı olarak da seçeceğiniz mayo modeline göre önü fermuarlı veya boğazlı olacak şekilde mayonuzu tercih edebilirsiniz. Genellikle markalar düz modeller tasarlasa da görünüm olarak göz zevkinize hitap edecek şekilde ve aksesuarlar ile bezenmiş çokça mayo modeline rastlayabilirsiniz.