Havaların soğuması ile birlikte kış sezonu için abiye ve elbise arayışlarımız başlamış bulunmakta. Kış sezonu her ne kadar düğünler azaltmakta olsa da sadece düğünler için değil davetler ve özel günlerimiz içinde abiye & elbise alışverişimiz devam etmekte. Film galalarından söz törenlerine, kadar bir çok alanda abiye elbiseleri tercih etmekteyiz. Her tarza uygun seçimler yapabilmemiz kaliteli ürün içeriği bulunan Pierre Cardin gibi markalarda neyse ki mümkün. Yapacağımız seçimler bizi mevsim ne olursa olsun şık bir görünüme ulaştıracaktır. Öyle ki her ne kadar mevsimsel olarak koşullar elverişli olmasa da kışın giyilebilecek abiye modellerini doğru tercih ettiğimizde mağduriyetlik yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kışlık abiye seçimi nasıl olur diyecek olursanız, kışın abiye seçiminde önemli olan detaylardan bir tanesi kumaş seçimi iken bir diğeri de renk seçeneği olmakta. Nasıl ki yazın açık ve uçuk renk tonları seçiliyor ise kışın ise daha oturaklı ve net renk tonları tercih edilmekte. Mevsime uygun olan renk tonlarının genellikle koyu tonlar olduğunu söylerken bu renklere hareketlilik katmak isteyenler ekstra eklentiler ile kıyafetlerine hareketlilik kazandırabilirler.

Kadife abiyelerden bahsedecek olursak bu kategoriye uygun olan kumaş seçimi kış sezonunda çokça tercih edilmekte. Abiye modelinin tok duruyor olması görünüş olarak klasik ve şık bir modül oluşturmakta.

Jakar abiye modellerinden söz edecek olursak hem model hem de kumaş seçeneği olarak bu abiyelerin şık bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Özel günleriniz için sadelikten yana seçimler yapıyorsanız bu kumaş türünden abiyelerin modasının hiç geçmeyeceği aşikar.

Saten abiye modelleri de yine sezona uygun seçimlerden diyebiliriz. Bildiğimiz üzere yazlık abiye modellerinde de bu sene saten tasarımlar ön planda idi. Model olarak her ne kadar sade bir tasarımları bulunsa da ufak bir detaylandırma ile bile çok şık olabilmeniz mümkün.